МЕНЮ
ЗНАЙТИ

Про готель - Four Rooms City, м. Харків

Ласкаво просимо! Готель "Four Rooms City" розташований в історичній будівлі 1895 року на вул. Сумській - одній з найстаріших вулиць Харкова. Для вас 19 світлих номерів з високими стелями, арковими вікнами і відреставрованою історичною цеглою. В одному з номерів збережений балкон з кованою огорожею і видом на місто. На сходових маршах відновлені старовинні сходинки і перила. Вхід оформлений авторською керамікою з логотипом готелю. Різьблене скло з переплетенням прикрашає вхідні двері. У затишній лаундж-зоні з каміном і бібліотекою ви можете насолодитися спілкуванням за чашкою свіжозвареної кави, яка входить у вартість проживання. Будівля обладнана ліфтом для двох. У номерах є доступ до високошвидкісного дротового і бездротового інтернету. Ми дбаємо про безпеку наших гостей - вхід до готелю через домофон. У пішій доступності парк ім. Горького, площа Свободи, Сумський ринок, Молодіжний парк, Юридична академія, парк ім. Шевченка, зоопарк, дельфінарій та інші ділові та туристичні об'єкти.

Умови проживання

Готель "Four Rooms City" гарантує гостям дотримання всіх правил конфіденційності. Служба прийому та розміщення працює для вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Оформлення проживання в готелі проводиться при пред'явленні документа, що посвідчує особу гостя, і заповненої реєстраційної карти. У вартість проживання входить: номер обраної категорії, сніданок, необмежена кава в лобі готелю. Континентальний сніданок за системою "шведський стіл" подається в залі для сніданків з 8:00 до 10:30. Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 та/або пізній виїзд з 12:00 до 18:00 становить 50% від вартості ночі проживання та можливий за умови попереднього бронювання. У разі виселення після 18:00 дня виїзду стягується плата за пізній виїзд у розмірі повної готельної доби.

Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Безкоштовне скасування бронювання здійснюється за 24 години до заїзду. У разі скасування бронювання менш, ніж за 24 години, або в разі незаїзду з гостя стягується вартість першої ночі проживання.

Правила та умови

1. Бронювання
Бронювання є гарантованим за умови 100% передоплати. Бронювання без передоплати є негарантованим. Готель залишає за собою право скасувати негарантоване бронювання без попереднього повідомлення гостя.
2. Оплата проживання та послуг
Послуга проживання надається гостю при повній оплаті за передбачуваний період проживання. Адміністрація забезпечує можливість проживання гостя в готелі тільки в оплачений період часу. Після закінчення оплаченого періоду за бажанням гостя проживання може бути продовжено тільки при наявності вільних номерів. Можливість оплати послуг при виїзді здійснюються за наявності депозиту або попереднього блокування коштів на банківській картці гостя. До оплати приймаються карти Maestro, MasterCard, Visa.
3. Збереження речей
Адміністрація готелю не несе відповідальність за збереження документів, грошей, цінних речей і коштовностей, залишених не в сейфі гостьового номера.
4. Заборона куріння
Відповідно до Закону України № 4844-VI від 24.05.2012 року забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів на території всього готелю (в номерах, коридорах, холі та ресторані). Дозволяється курити в спеціально відведених місцях. У разі порушення правил проживання, встановлених в готелі, адміністрація має право відмовити гостю в подальшому проживанні.
Бажаємо приємного відпочинку!